Jméno:
E-mail:
Antispam ochrana: 4+4 = (slovy)

Strolda

[2017-06-30 18:05:45]

Chtěl bych touto cestou poděkovat Všem těm, který se celý školní rok starali o naše holčičky. Přeji Vám všem příjemné prázdniny a v novém školním roce se na Vás budou naše holčičky zase těšit.
S poděkováním za hezkou péči o (nejen) naše holčičky se loučí rodinka Strolených.


posted by: Strolda

Strolda

[2017-06-30 18:02:08]

proč nedou přidávat komentáře?


posted by: Strolda

ředitel ZŠ Vrčeň

[2017-05-22 20:27:35]

Ve škole umožňujeme logopedickou nápravu řeči pod vedením Mgr. Petry Tuháčkové, která dojíždí do naší školy z Blatné. Bližší informace na http://www.zs.vrcen.cz.
Pavel Maršalík, ředitel ZŠ Vrčeň


Starosta

[2016-11-16 11:30:23]

Dobrý den,

paní Beránková má jmenovací dekret do konce roku 2018.
Každopádně, až se paní ředitelka rozhodne odejít do penze, tak první, koho bude o této skutečnosti oficiálně informovat, bude zřizovatel MŠ, který musí poté v dostatečném předstihu vypsat na neobsazené místo řádné konkurzní řízení, které, vč. ustanovení do funkce, trvá několik týdnů. Takže, jak jsem se níže dočetl, není to o tom někomu něco předat ze dne na den a jít domů.
Pro zajímavost uvádím, že to ani zřizovatel po nikom nechce, ani se tím nikdy nezabýval. Až ta doba nastane, starosta obce, jako statutární orgán zřizovatele, bude spolu s paní ředitelkou o této věci včas informovat širokou rodičovskou veřejnost. Zatím není potřeba nad ničím spekulovat.
Doufám, že se Vám všem naše školka líbí, že jsou zde Vaše děti rády. Stránky jsou opět krásně aktualizovány, koná se zde celá řada akcí a výletů za poznáním. Co více si přát….snad jen to zdraví, štěstí a pohodu.

Hezký den

Petr Mašek
starosta obce


posted by: Starosta

maminka

[2016-11-14 06:42:29]

Taktéž jsem slyšela, že končíte jako ředitelka a nastoupí níže zmiňovaná paní učitelka M.


posted by: maminka

[2016-11-13 22:44:14]

Dobrý den i mě bylo řečeno že skončíte s ředitelským postem a přebírá to učitelka Marie. Sama mi to řekla


posted by:

Maiova

[2016-10-12 22:23:27]

Ano, mate pravdu, zalezi opravdu na prubehu nemoci. Take si myslim, ze neni treba byt doma s kazdym \\\"prdem\\\", avsak po tom, co jsme syna cele prazdniny a zari lecili,aby mohl do skolky nas toto nemile prekvapilo. Syn tuto nemoc take absolvoval se stejnym prubehem jako uvadite.
Nemohu hodnotit, jaky prubeh melo ono ditko, jen se snazim poukazat na to, ze si na nektere veci musime davat proste pozor. Nikdo z nas nechce byt s nemocnym ditetem kdo vi jak dlouho doma.
Od doby, co muj syn marodil temer v kuse a nikdo netusil proc, jsem asi \\\"citlivejsi\\\" na predstavu dalsiho mesice na OCR, to uznavam. Nas syn proste chyta vse, co lita okolo, tudiz jsem velice opatrna.
Snad se uz situace uklidni na vsech frontach a preji si jen, aby vsechny deti byly fit a v pohode. Jsou tam prece dobra parta. ;)
Ad stranky - hezky receno a souhlasim

Preji vsem pevne zdravi a at se nam deti zase brzy ve skolce sejdou.


posted by: Maiova

kutakova

[2016-10-12 10:41:45]

Dobrý den, náš starší syn má také syndrom ruka-pusa-noha. Je to běžná dětská nemoc! protože jsem zřejmě příliš přecitlivělá, šla jsem s ním k lékařce s jedním pupínkem, který nebyl \\\"normální\\\" a ejhle, ten pupínek ani nebyl charakteristický pro tuto nemoc, ale protože paní doktorka se s tímto onemocněním již setkala (na rozdíl ode mne) tak při pohledu do krku toto onemocnění odhalila. Takže se veřejně zastávám rodičů co s nějakým pupínkem poslali děti do školky. Není pupínek jako pupínek. Průběh u nás je velmi klidný, celkem jsme napočítali 6 pupínků a po celou dobu byl syn bez teplot.jak říkám - běžná dětská nemoc.....ale protože kluci v tomto počasí dost často kašlou, tak už se ve školce asi neukážeme. a nemohou za to pupínky.
a teď ještě ke stránkám....všechno je vždy napsané na dveřích, aby si i uhnané matky stačily přečíst co se bude v nejbližší době dít(opravdu nemám čas každý večer sedět na internetu). a raději než aktualizované stránky uvidím děti jak umí novou básničku, písničku, či vytvořili další veledílo. škoda jen, že u včeliček se tolik nových věcí neučí.
a na závěr, se školkou jako celkem jsem nadmíru spokojená a kluci jsou tam také rádi.


posted by: kutakova

Maiová

[2016-10-10 17:37:58]

Dobrý den,
velice mne překvapilo, jaké komentáře se zde kolikrát objevují a že někteří komentující nemají ani kuráž na to, aby se pod svou zprávu podepsali. Je jednoduché kritizovat a nepodepsat se, to umí opravdu každý. Buďme k sobě slušní, není to až tak těžké. Je v zájmu nás všech (jak rodičů, tak školky), aby vše fungovalo tak, jak má, aby naše byly ve školce zdravé (a ne aby si předávaly každou nemoc, která existuje) a aby tam chodily rády. Snažme se prosím všichni, takhle opravdu ničeho nedosáhneme.

Vážená paní ředitelko,
doporučuji možnost přidávání komentářů na tyto stránky zrušit, případně zavést přihlašování pod přístupovými údaji. Tímto by se dalo zamezit právě podobným anonymním vzkazům. Pokud má někdo téma, které je potřeba řešit, nechť ho řeší osobně a ne pod nicneříkající přezdívkou.

Přeji hezký den a pevné nervy všem.


posted by: Maiová

Ředitelka

[2016-10-06 11:29:04]

Dobrý den všem diskutujícím. Tak tedy dobře. Opravdu by mě zajímalo, kdo, vážená MSES, Vám řekl, že to zdravotně nezvládám. Dále informace o mé zástupkyni, nevím o koho jde, tudíž se nemohu vyjádřit k Vašemu hloupému konstatování o něčem, co nevím a co s prací v mateřské škole nesouvisí. Jistě jste velice dobře informována. Jen by mě zajímal Váš dodavatel těchto informací. A pokud se chcete dočkat fotek vašich dětiček. Mám radostnou zprávu. Ano, dočkáte se. Minulý školní rok dostaly za úkol dvě pracovnice webové stránky spravovat. To nevíte? Tak se podívejte zpětně. Nějak jim to opravdu zamrzlo. Čekala jsem dost dlouho. Již vybírám fotografie a pěkně po pořádku vše doplním od května. Prostě vše po pořádku.Pak dojde i na září a další měsíce. Jistě sklidím patřičnou pochvalu, tak, jak jsem si za poslední 2 roky skoro zvykla. Urážky a nevhodné příspěvky? Opravdu výborné a vytříbené způsoby. Asi si budeme muset zvykat. Jedno však nestrpím. Urážky a hrubé pomluvy kantorů či ostatních zaměstnanců.


posted by: Ředitelka


1 2 3 4 5 » »»
Strana 1 z 9